Nové modely notebookov Premio 2060N a Premio 3020N

Společnost AT Computers oznámila uvedení hned dvou nových modelů notebooků, které dokáží snadno nahradit výkon a vybavenost stolního počítače a přitom nabízí atraktivní design a úsporu místa na pracovním stole. Jedná se o modely Premio 2060N a Premio 3020N, které sdílí stejný design a liší se pouze svou výbavou. Zatímco model Premio 2060N nabízí vestavěnou čtečku karet sedmi formátů, tak model Premio 3020N místo ní potěší zejména zastánce klasických disketových mechanik.

Premio 2060N je opravdovou náhradou stolního počítače notebookem. Disponuje možností osazení procesorem Intel Pentium 4 až 3,2 GHz /800 MHz a až 1 GB pamětí o rychlosti DDR 400 - výkonově je tedy plně srovnatelný se stolním počítačem. Součástí standardní dodávky je samozřejmě i operační systém MS Windows XP. Notebook je dále vybaven displejem o velikosti 15", velkým množstvím přípojných portů a technologiemi umožňujícími snadnou komunikaci s okolím.

Doprovodný obrázek

Doprovodný obrázek

Pro snadný přenos fotografií a dalších dat je v notebooku přímo vestavěna čtečka karet formátů Compact Flash, Microdrive, Memory Stick, SD a dalších. S výstupy TV-out a SPDIF si můžete vychutnat obraz filmu na televizi s digitálním zvukem 5.1. Standardním programovým vybavením je kromě operačního systému ještě antivirový systém AVG 7.0, program Cyberlink Per DVD pro přehrávání DVD filmů, Nero 6 Express pro vypalování a na přání systém záchrany dat Spasitel. Pro zálohování dat slouží optická mechanika se zápisem na CD nebo DVD média všech známých formátů. Vše, co potřebujete pro práci a zábavu najdete na jednom místě v sympatickém balení o hmotnosti 3,1 kg.

Doprovodný obrázek

Premio 3020N je rovněž dobře vybavený přenosný počítač typu vše v jednom, s podporou mobilních procesorů Intel Pentium 4 s technologií HyperThreading, výkonnou grafickou kartou ATI Radeon M9000 se 64 MB video RAM, nekompromisní výbavou přípojných portů (od sériového přes infraport, USB 2.0 až po FireWire) a 15" TFT displejem v ergonomickém rozlišení 1024 × 768 bodů.

Notebook lze s výhodou využít pro zálohování velkých objemů dat, díky integrované duální vypalovací mechanice DVD±RW s podporou obou formátů, plus i mínus. Součástí standardní dodávky je i disketová mechanika, která potěší zejména zastánce této osvědčené varianty levného přenosu dat, stejně jako sériový port. Komunikační výbava zahrnuje tradiční faxmodem, LAN 10/100 i Infraport. Prezentace a domácí zábava se stanou hračkou díky vestavěnému televiznímu výstupu a digitálnímu zvukovému výstupu. S tloušťkou 36 mm a hmotností 3,1 kg jde o plnohodnotnou náhradu stolního počítače kdekoliv se nacházíte.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy