Nový 64-bitový notebook Acer Ferrari 3400

Společnost Acer, oficiální dodavatel Scuderia Ferrari a vedoucí výrobce notebooků v oblasti EMEA, tzn. v Evropě, na Středním východě a v Africe (zdroj: IDC data, 2. čtvrtletí 2004), představila nový, exkluzivní notebook Ferrari 3400. Tento přenosný počítač pokračuje v tradici elegance, designu a špičkové technologie, která se v průběhu minulého roku stala výrazem synergického spojení společností Acer a Ferrari, dvou firem, které jsou proslulé progresivním výzkumem a trvalým úsilím o technický rozvoj.

Notebook Ferrari 3400 je osazen nejmodernějším procesorem Mobile AMD Athlon 64 3000+, který je určen pro tenké a lehké notebooky a přináší jedinečnou technologií AMD64. Je to další notebook navržený společností Acer, který nabízí nejprogresivnější díly ve fascinujícím a jedinečném provedení. 64bitová architektura se špičkovým výkonem umožňuje získat představu o tom, jaké zlepšení v budoucnu přinesou 64bitové aplikace. Technologie AMD PowerNow! prodlužuje výdrž baterií a technologie HyperTransport výrazně přispívá ke zvýšení celkového výkonu.

Exkluzivní provedení a nezaměnitelný styl dokazují, že Ferrari 3400 je kompaktní, moderní spolupracovník, navržený pro profesionální uživatele, kteří přikládají velký význam inovativní technice, a představuje pro ně svou elegancí a výkonem technické pokušení nejvyššího řádu.

Elegantní, tenké a lehké provedení v šedém odstínu a červené barvě Ferrari skrývá nejprogresivnější technologie, které jsou k dispozici dnešním mobilním uživatelům. Velký 15" TFT displej s vysokým jasem 200 nit je podporován neobyčejně rychlou grafickou kartou ATI Mobility Radeon 9700 s 128 MB videopamětí a systémovou pamětí 512 MB DDR RAM, jíž lze rozšířit až na 2048 MB, jakož i pevným diskem s kapacitou 80 GB. K výbavě počítače rovněž patří štěrbinová mechanika DVD-RW Super Multi (+, -, RAM) a čtečka paměťových karet typu „4 v 1“.

Doprovodný obrázek

Kromě nového procesoru Mobile AMD Athlon 64 je notebook Ferrari 3400 vybaven pro navázání bezpečného spojení za každé situace. K tomu účelu je osazen integrovaným modulem standardu IEEE 802.11g pro připojení k bezdrátové síti a integrovaným modulem Bluetooth pro přístup k osobní síti. Úroveň zabezpečení je dále zvýšena funkcí rozšířené antivirové ochrany AMD, která je součástí Microsoft Windows XP Service Pack 2.

Notebook Ferrari 3400 je vybaven čtyřmi velmi rychlými porty USB 2.0, portem S-Video out, rozhraním FireWire IEEE 1394, 100-pinovým portem pro připojení replikátoru portů a čtečkou paměťových karet typu „4 v 1“, a tedy umožňuje prohlížet, spravovat a ukládat obrázky i filmy nebo připojit videozařízení či digitální periferní zařízení. Tento přenosný počítač převyšuje vše, co je na trhu. Je navržen a vyroben se záměrem vyniknout a poskytnout zcela bezkonkurenční výkon. Ferrari 3400 představuje výsledek úspěšného vývoje a dokazuje vedoucí postavení dvou společností, které pracují ve zcela odlišných odvětvích, avšak jsou pevně spojeny neutuchající a trvalou snahou o zdokonalování svých výrobků.

Na českém a slovenském trhu je dostupný model Ferrari 3400 s procesorem AMD Athlon 64 3000+, pamětí 2× 256 MB DDR SDRAM, 80 GB diskem a DVD-RW Super Multi mechanikou za cenu 59 990 Kč/77 190 Sk.

Na notebooky řady Ferrari 3400 je poskytována standardně jednoletá mezinárodní záruka, kterou lze rozšířit na tři roky.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy