Právě se nacházíte:

Nový ACER Power F1

Nové osobní počítače Acer Power F1 se vyznačují příznivou cenou, jednoduchou obsluhou a zároveň nabízejí všechny funkce požadované pro provoz v kanceláři. Acer Power F1 lze snadno konfigurovat podle specifických podnikových potřeb.

Díky nové strategii orientace na oblast stolních počítačů roste i nárůst prodejů PC. V této souvislosti uvádí společnost Acer na trh novou řadu počítačů Acer Power F1.

Nové osobní počítače Acer Power F1 se vyznačují příznivou cenou, jednoduchou obsluhou a zároveň nabízejí všechny funkce požadované pro provoz v kanceláři. Acer Power F1 lze snadno konfigurovat podle specifických podnikových potřeb.

Všechny osobní počítače nové řady Acer Power F1 jsou osazeny nejnovějšími procesory Intel® Pentium® 4 nebo Intel® Celeron® a operační pamětí s minimální velikostí 256 MB DDR 400 SDRAM (rozšiřitelná až na 2 GB). Počítače řady Power F1 jsou vybaveny integrovanou síťovou kartou 10/100 pro snadné připojení k firemní síti a Internetu a pevným diskem s kapacitou 40 GB nebo 80 GB (v závislosti na konfiguraci), 3,5" disketovou mechanikou a kombinovanou optickou mechanikou DVD/CD-RW.

Doprovodný obrázek


S ohledem na požadavky podnikového segmentu dodává Acer osobní počítače Power F1 s operačním systémem Microsoft® Windows® XP Professional.

Velikost šasi 180 x 360 x 420 mm v provedení minitower zaručují vynikající rozšiřitelnost. Uživatel může modernizovat systém a přizpůsobit ho veškerým budoucím potřebám. Sloty 3x PCI v 2.2 a volný 8x AGP slot nabízejí možnosti pro další rozšiřování.

Doprovodný obrázek


Dva porty USB 2.0 a konektory pro připojení sluchátek a mikrofonu na předním panelu zjednodušují přístup k nejčastěji používaným portům a spolu s ostatními porty na zadním panelu (4x USB 2.0, 2x PS/2, VGA, sériový a paralelní port) umožňují jednoduchý přenos dat z digitálních zařízení nebo pro připojení důležitých periferních zařízení, jako např. tiskárny, skenery atd.

Vysoký výpočetní výkon ve spojení s mnoha volitelnými funkcemi zaručuje, že uživatelé Acer Power F1 budou mít k dispozici všechny funkce, které potřebují, aby mohli pracovat efektivně bez jakýchkoli problémů.

Nový osobní počítač Acer Power F1 přichází s posledními inovacemi a modernizovanými řešeními. Vyznačuje se jasnými liniemi a je vhodný v podstatě do každého prostředí. Nabízí rovněž dostatečné možnosti pro modernizaci (paměti, pevných disků, grafické karty). Acer Power F1 je stabilní zárukou, že tuto investici bude možné optimálně využít dnes stejně jako v budoucnosti.

Acer – profil společnosti
Společnost Acer patřící mezi deset největších světových dodavatelů značkových osobních počítačů vyvíjí a dodává snadno ovladatelná a spolehlivá řešení IT, která umožňují uživatelům dosáhnout jejich cílů a obohacují jejich život. V roce 2000 společnost Acer osamostatnila výrobní činnosti, aby se mohla v celosvětovém měřítku lépe orientovat na prodej svých značkových výrobků, stolních a mobilních osobních počítačů, serverů, paměťových jednotek, displejů, periferních zařízení a komplexních řešení pro elektronický obchod, vládní instituce, školství a domácí uživatele. Společnost Acer, která byla založena v roce 1976, má 39 000 zaměstnanců a síť dealerů a distributorů ve více než 100 zemích světa. V roce 2003 činily tržby skupiny 15,6 miliard USD. Pro více informací prosím navštivte stránky www.acer.cz.


Acer a logo Acer jsou registrované obchodní značky společnosti Acer Incorporated. Microsoft a Windows jsou registrované obchodní značky společnosti Microsoft Corporation. Intel a Pentium jsou registrované obchodní značky společnosti Intel Corporation. Další značky a názvy výrobků jsou obchodní značky a registrované obchodní značky příslušných společností.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy