Nový multimediální notebook Toshiba Satellite P30

Společnost Tech Data Distribution uvedla na trh nový notebook Toshiba Satellite P30, který nabízí bohatou multimediální výbavu, vysoký výpočetní výkon a obrovský displej s úhlopříčkou 17“.

Notebook Toshiba Satellite P30 je vybaven výkonným procesorem Intel Pentium 4 HT (s frekvencí 3,33 GHz), 1 GB operační paměti (max. 2048 MB) a diskem s kapacitou 100 GB. Připočteme-li kvalitní grafickou kartu ATI Mobility Radeon 9700 (64 MB), vypalovačku DVD Super Multi, vysoce kvalitní audio výbavu Harman Kardon a obrovský 17“ displej, pak je o použití tohoto notebooku předem rozhodnuto. Své uplatnění najde při práci s těmi nejnáročnějšími grafickými aplikacemi a při práci s multimédii. Přehrávání filmů či poslouchání hudby je s tímto notebookem opravdovým zážitkem.

Doprovodný obrázek

Notebook samozřejmě disponuje i technologiemi  pro připojení k Internetu, ať už drátovými (LAN, modem) nebo bezdrátovými (WLAN 802.11 b/g).

V ceně notebooku Toshiba Satellite P30 je, kromě operačního systému Windows XP Home, také například BridgeMedia Adapter (PCMCIA čtečka karet SD, SmartMedia, Memory Stick, Memory Stick Pro, MMC, xD).

Doporučená koncová cena notebooku Toshiba Satellite P30 pro český trh byla stanovena na 59 990 Kč bez DPH.

Doprovodný obrázek


Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy