Prestigio uvedlo na trh 13-palcový notebook s Centrino Duo

Notebook Prestigio Visconte 1300 spojuje dohromady vysoký výkon, nízkou hmotnost se širokými možnostmi konektivity, a to vše za velmi výhodnou cenu. Kombinace těchto vlastností z něj činí ideální notebook pro koncové i firemní uživatele, kteří chtějí využít výhod nově uvedené špičkové mobilní technologie Intel® Centrino® Duo.

Praha, 31. ledna 2006 – Společnost Prestigio Technologies dnes oznámila uvedení nového notebooku Prestigio Visconte 1300 na český a slovenský trh. Notebook je založen na nejnovější mobilní platformě Intel® Centrino® Duo.

Notebook Prestigio Visconte 1300 spojuje dohromady vysoký výkon, nízkou hmotnost se širokými možnostmi konektivity, a to vše za velmi výhodnou cenu. Kombinace těchto vlastností z něj činí ideální notebook pro koncové i firemní uživatele, kteří chtějí využít výhod nově uvedené špičkové mobilní technologie Intel® Centrino® Duo. Notebook je navržen a sestrojen tak, aby bylo možno co nejlépe využít výhod nové technologie dual-core, výkonného procesoru Intel® Core™ Duo, čipové sady Mobile Intel® 945 Express a bezdrátové technologie Intel® PRO/Wireless 3945ABG. Uvedené technologie dohromady poskytují vysoký výkon při provozu náročných aplikací, delší výdrž chodu na baterie, rozšířenou konektivitu a skvělý zážitek ze zábavy.

Vybaven touto novou mobilní technologií notebook Prestigio Visconte 1300 výrazně zlepšuje prožitek z digitální zábavy. Umožňuje například sledovat video a zároveň skenovat pevný disk na přítomnost virů, je vybaven vylepšenou integrovanou Intel GMA950 grafikou a kvalitním audio systémem High-Definition. Příznivci her zase ocení jedinečné reakční časy notebooku. Tento nárůst výkonu je umožněn díky 667 MHz FSB a až 2 GB duální paměti (DDR2 667 MHz).

Nový notebook Prestigio je perfektní volbou pro provoz náročných aplikací, které provádějí více operací současně, jako je strojírenský software, 2D a 3D grafika, editace videa, ale i účetnictví, editace webu, správa obrázků, bezdrátová výměna dat, sledování filmů, editace digitálních fotografií atd. Nové Prestigio se může pochlubit osobitým designem - impozantní stříbrná barva, vytříbené křivky šasi, nízká hmotnost a štíhlý profil. Prestigio Visconte 1300 navíc nově přináší jedinečný kloub víka displeje (Free Down Hinge), který v kombinaci s vestavěným magnetickým zámkem, jenž se nikdy nerozbije nebo nezanese špínou, umožňuje jednoduché zavírání a otvírání notebooku.

Prestigio Visconte 1300 nabízí 13-palcovou WXGA TFT LCD obrazovku (skleněný typ, 15:9), která poskytuje vynikající barevné podání, ostrý a detailní obraz pro vysoce realistické zobrazení. Vestavěná funkce Power Cinema, jež se aktivuje stisknutím příslušného tlačítka, umožňuje prostřednictvím Visconte 1300 reprodukci hudebních CDéček, sledování DVD videa, prohlížení digitálních fotografií z CD nebo Flash karty, bez nutnosti načítání operačního systému, což napomáhá k prodloužení doby chodu na baterie.

S nejnovější bezdrátovou síťovou technologií Intel® PRO/Wireless 3945ABG mají mobilní uživatelé mimo domov a kancelář široké možnosti připojení k Internetu a jiným bezdrátovým sítím. Neztrácí tak kontakt s domovem nebo kanceláří ani během dovolených či služebních cest. Visconte 1300 rovněž nabízí tradiční způsoby připojení k síti pomocí modemu 56 kb/s (V.90) a nebo síťové karty 10/100/1000 Base-TX.

Na notebook Prestigio Visconte 1300 je poskytována dvouletá mezinárodní záruka.

Technické specifikace Prestigio Visconte 1300:

Procesor: Intel® Core™ Duo, T2600 (65 nm, 2 MB Cache, 2,16 GHz, 667 MHz FSB)
Čipová sada: Intel® 945GM Express Chipset
Paměť: Dual channel DDR2 667 MHz, 2 GB
Optická mechanika: COMBO/DVD Dual
Pevný disk: 100 GB (SATA-150, 5400 otáček/min. 16 MB Cache)
Displej: WXGA (15:9), rozlišení 1280 x 768 bodů
Rozhraní a porty: S-Video output port, RJ-45 LAN, RJ-11 Modem, PCMCIA, 3x USB 2.0, CRT port, čtečka paměťových karet 4v1 (MMC/MS/SD/MS Pro)
Baterie: Li-Ion Smart Battery 2200mAh (6-článků)
OS: Microsoft Windows XP Professional

Pro více informací navštivte: www.prestigio.com, nebo www.prestigio.cz

_1


Speciály

Aktuality

Tiskové zprávy