Řada notebooků Aspire 4935: Filmová zábava v nejčistší podobě

Společnost Acer, třetí největší prodejce osobních počítačů představila novou řadu notebooků Aspire 4935

Praha, 26. ledna 2009 –  které nabízejí domácím uživatelům a hráčům zábavu na vyšší úrovni, rozšířenou digitální připojitelnost a vizuální výkon srovnatelný se stolními počítači.

Nový Acer Aspire 4935 v designu Gemstone působí neobyčejně přitažlivým a současně vysoce funkčním dojmem. Notebook v tenkém a elegantním provedení všude spolehlivě přitáhne pozornost. Měkké, hladké tvary zaručují nejen pohodlné používání, ale také propůjčují notebooku vzhled dokonale vybroušeného drahokamu, přičemž klávesa Diamond Black Empowering umožňuje okamžitý přístup k technologii Acer Empowering s pěti užitečnými aplikacemi na portálu se snadným ovládáním. Rozhraní Acer MediaTouch nabízí uživatelům úplnou kontrolu nad médii prostřednictvím jediného tlačítka, zatímco často používané funkce lze vyvolat jednoduše a rychle tlačítky pro rychlý přístup.

Vynikající na pohled
Aspire 4935 je vybaven 14” LCD panelem HD CineCrystal™ s rozlišením 1366x768 pixelů a poměrem stran 16:9, což je ideální formát pro sledování televizního vysílání ve vysokém rozlišení a filmů. Panel využívá podsvícení technologií LED, která zaručuje lepší sytost a vyšší jas barev a současně snižuje spotřebu energie až o 30%. Kvalita obrazu je dále zdokonalena technologií Acer ClearVision™, která automaticky nastaví parametry s ohledem na dosažení ostřejšího a živějšího podání v přirozených odstínech. Odezva 8 ms při vysokém rozlišení potlačuje „duchy” při hraní rychlých her a zajistí plynulé přehrávání i těch nejakčnějších scén.

Zábava, která vás nepustí
Aspire 4935 využívá nejmodernější technologie  k  dosažení naprosto  úžasného  zážitku z multimediální zábavy, jako např. technologie Dolby Home Theater  druhé generace, skutečný prostorový zvuk True 5.1 a rozhraní HDMI™, které přenáší ostrý obraz v nejvyšší kvalitě a Hi-Fi zvuk jediným kabelem. Grafika NVIDIA® GeForce® 9300M GS počítače Aspire 4935 s vysokým výkonem pro multimédia ve vysokém rozlišení zaujme domácí uživatele, kteří požadují zábavu v nejvyšší kvalitě. Microsoft DirectX 10 zaručuje vynikající kvalitu obrazu při hraní her ve vysokém rozlišení i sledování HD filmů.

Špičkový výkon
Aspire 4935, který využívá procesorovou technologii Intel® Centrino® 2,  je osazen nejmodernějším procesorem Intel® Core 2 Duo a čipsetem Mobile Intel® GM45/PM45 Express, a tedy umožňuje používat několik aplikací současně a zaručuje dokonalejší zážitky z digitální zábavy. Vestavěný modul Wi-Fi® s podporou technologie Acer SignalUp™ zajišťuje úplnou připojitelnost a mobilitu.

Díky až 4 GB  operační paměti DDR2 dual-channel  počítač Aspire 4935 snadno zvládá nároky multitaskingu i aplikací s vysokými požadavky na grafiku. Velký  pevný  disk SATA  nabízí více než dostatečný prostor pro multimediální obsah. Aspire 4935 však současně splňuje standard nízké spotřeby energie Energy Star.

Aspire 4935  je dodáván  s předinstalovaným  operačním systémem Microsoft Vista® Home Premium. Další instalovaný software zahrnuje: Acer Empowering (Acer eAudio, ePower, eDataSecurity, eRecovery, eSettings Management); Acer Arcade™ Deluxe (s programy Cinema, Album, Music, Acer HomeMedia); Acer InstantOn Arcade; Acer Bio-Protection; Acer Crystal Eye; Acer GridVista™; Acer Launch Manager; Acer GameZone; Acer Video Conference Manager; Acer Video Conference Manager s podporou Video Quality Enhancement (VQE); Adobe® Reader®; McAfee® Internet Security Suite; NTI Media Maker™; Microsoft® Works 8.5 s Office Home a zkušební verzi Student 2007.

 

 

 

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy