S VAIO VN-CX1 budete připojeni kdykoli

VN-CX1 je myš, která se v minutě změní na telefon. VAIO představuje multifunkční zařízení, které je opravdu Like.no.other. První pohled na VAIO VN-CX1 ve vás zanechá pocit, že se jedná o myš s opravdu hezkým designem. Uvnitř je ale navíc schováno malé překvapení. Po stisku tlačítka na straně se myš okamžitě změní na stylový telefon. Nápad velice jednoduchý. Proč mít dvě zařízení, když se dají spojit v jedno?

První pohled na VAIO VN-CX1 ve vás zanechá pocit, že se jedná o myš s opravdu hezkým designem. Uvnitř je ale navíc schováno malé překvapení. Po stisku tlačítka na straně se myš okamžitě změní na stylový telefon. Nápad velice jednoduchý. Proč mít dvě zařízení, když se dají spojit v jedno? Jakmile poznáte tajemství CX1 – začnete objevovat jeho výhody. Pokud připojíte CX1 k počítači nebo notebooku schopném provozovat VoIP, rázem se z myši může stát jak klasické telefonní sluchátko, tak i handsfree sada, pokud ji necháte položenou na desce stolu. LED na vrchu myši diskrétně indikuje příchozí hovor. Samozřejmostí je volba typu vyzvánění. Během hovoru slouží středové rolovací tlačítko jako regulátor hlasitosti či k okamžitému ztišení.

Nastavení myši je velice snadné. Stačí pouze připojit USB konektor k počítači a jednoduše nainstalovat ovladače. Jakmile je myš nainstalována, její použití je velice široké jak pro profesionály, tak běžné uživatele. CX1 je ideální pro privátní hovory, ale její vlastnosti oceníte i při konferenčních hovorech v módu handsfree. Je také velice pohodlná pro práci. Rozlišení 800 dpi a optický snímač z ní činí velice přesný a spolehlivý pracovní nástroj. Díky hmotnosti 67 g je CX1 vhodná pro použití s notebookem i s desktopem. Prodávána bude v černé, stříbrné a modré barvě. „Expanzí Internet telefonie (VoIP) Sony VAIO vyřešilo problém jak a čím telefonovat,“ řekl Jun Koyama, ředitel oddělení IT ve VAIO of Europe (VOE). „VAIO CX1 je přitažlivý, praktický a vysoce univerzální pomocník.“

_1

_2

_3

_4


Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy