Širokoúhlý notebook s DVD vypalovačkou a atraktivní cenou

UMAX představuje multimediální notebook s širokoúhlým displejem, který je určen všem, kteří při minimální investici požadují dostatečný výkon pro kancelářské a multimediální aplikace a kteří ocení velmi dobrou výbavu včetně bezdrátového přístupu na internet. VisionBook 1500WXC tak míří ke studentům, domácím uživatelům, kteří si pořizují první notebook.

UMAX představuje multimediální notebook s širokoúhlým displejem, který je určen všem, kteří při minimální investici požadují dostatečný výkon pro kancelářské a multimediální aplikace a kteří ocení velmi dobrou výbavu včetně bezdrátového přístupu na internet. VisionBook 1500WXC tak míří ke studentům, domácím uživatelům, kteří si pořizují první notebook, ale také do menších firem nebo k podnikatelům, kteří jej využijí v podnikání i při domácí zábavě. Nový VisionBook 1500WXC zaujme kvalitním dílenským zpracováním a širokoúhlým 15,4“ displejem s rozlišením 1280 x 800 bodů (formát 16:10), který oceníte nejen při sledování filmů. V této cenové kategorii Vás překvapí nadprůměrná výbava notebooku. Kromě Dual DVD vypalovačky značky Panasonic zde naleznete také 3 x USB 2.0 porty, VGA i TV výstup (S-video), FireWire konektor i PCMCIA slot.

Technologický základ tvoří mobilní technologie Intel s chipsetem 910 GML s podporou DDRII pamětí (533 MHz) a sdílenou grafikou, která zvládne běžné multimediální aplikace i méně náročné hry. Notebook lze vybavit Wireless LAN adaptérem 802.11b/g pro bezdrátové připojení k internetu nebo k lokální síti. Použitá LiIon baterie s kapacitou 4400 mAh udrží notebook v chodu 3-4 hodiny bez nutnosti napájení ze sítě.

Cena VisionBooku 1500WXC v základní výbavě s Celeron M 370 (1 MB Cache), 512 MB DDRII, 40 GB diskem (5400 ot.), Dual DVD, bez OS začíná na 21 408 Kč s DPH. Za 26 168 Kč s DPH lze koupit tento model s 60 GB diskem, WiFi adaptérem i operačním systémem Windows XP Home.

Záruka je 2 roky s možností rozšíření o další 1 rok. Samozřejmostí je možnost sestavit si pomocí konfigurátoru (dostupný na webu nebo u prodejců) počítač přímo na míru.

_1

_2


Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy