Společnost dell představila nejtenčí notebook na trhu a s ním novou značku „adamo by dell“

Společnost Dell představila nejtenčí notebook na trhu, který hned na první pohled zaujme svým úchvatným designem a kvalitou zpracování.

Model Adamo nepředstavuje ovšem pouze nový produkt, ale zcela novou značku, jejíž jméno ponesou v budoucnu nejatraktivnější designové produkty společnosti Dell. Název Adamo je odvozen od latinského slova „zamilovat se“ a cílem této značky je spojit v sobě nejmodernější estetické a designové trendy, možnosti personalizace a nejnovější dostupné technologie.

Kromě samotného notebooku je v nabídce rovněž široká řada doplňků, periferií a příslušenství z barevně sladěné kolekce nesoucí rovněž značku „Adamo by Dell“. Zákazníci si mohou vybrat například externí pevné disky (250 nebo 500GB), externí DVD a Blu-ray mechaniky nebo pouzdra a brašny.

V současné chvíli nejsou produkty značky „Adamo by Dell“ k dispozici na našem trhu, ale v budoucnu se po potřebných lokalizacích plánuje rozšíření jejich dostupnosti i na další trhy včetně České republiky.   Specifikace a charakteristiky:

Šasi z jediného kusu hliníku a profilovaná klávesnice s podsvícením
Tloušťka pouhých 16,4 mm
Dvě barevná provedení -  Onyx a Pearl s širokou nabídkou doplňkového příslušenství
Procesory Intel® Core 2 Duo s technologií Intel® Centrino®
13,4 palcový, skleněný full HD displej 16:9 (edge to edge)
Rychlé, tiché a spolehlivé SSD disky
Systémová paměť DDR3
Bluetooth 2.1, WiFi draft N, HSDPA modul
2 porty USB, 1 kombinovaný port USB/eSATA, Display Port, port RJ-45
Microsoft® Windows Vista® Home Premium

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy