Toshiba Portégé M100 – notebook s vynikající mobilitou

Společnost Tech Data Distribution uvedla na trh notebook Toshiba Portégé M100, který nabízí vysokou mobilitu a možnost rozšíření jeho schopností pomocí replikátoru portů.

Toshiba Portégé M100 je velice elegantní a lehký notebook (hmotnost pouze 2 kg). Přesto nabízí pohodlnou ergonomickou klávesnici, polysilikonový TFT displej s úhlopříčkou 12,1“, bezdrátové technologie a dlouhou výdrž na baterie (4,1 h).

Vysoký výkon procesoru Intel Pentium M 738 (1,4 GHz), doplněný o 512 MB operační paměti (max. 2048 MB) a bezdrátové technologie (WLAN 802.11 b/g) předurčuje tento notebook pro práci na cestách a s výhodou ho budou používat zejména manažeři, obchodní cestující nebo novináři. Notebook se standardně dodává s pevným diskem o velikosti 40 GB a operačním systémem MS Windows XP Professional.

I přes malé rozměry a nízkou hmotnost je Portégé M100 vybaven optickou combo mechanikou (DVD/CD-RW), což umožňuje uživateli snadné a rychlé zálohování dat nebo instalaci software. Užitečná je také možnost použití replikátoru portů (Advanced Port Replicator), který je kompatibilní s různými platformami a nabízí snadné rozšíření schopností tohoto notebooku.

Doprovodný obrázek

V ceně notebooku Toshiba Portégé M100 je, kromě operačního systému Windows XP Professional, také například externí USB disketová mechanika a celá řada software, jako např. Toshiba ConfigFree, Connectivity Doctor, Toshiba Management Console, nástroje a ovladače Toshiba.

Doprovodný obrázek

Doporučená koncová cena pro Českou republiku je 55 990 Kč bez DPH a zahrnuje i tříletou mezinárodní záruku. Informace o společnosti Tech Data Distribution najdete na: www.techdata.cz. Informace o noteboocích Toshiba hledejte na oficiálních stránkách českého zastoupení:
www.toshiba-cz.cz nebo na www.toshiba-europe.com.

Doprovodný obrázek

Doprovodný obrázek

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy