Vodě-odolný digitální fotoaparát HP Photosmart M22

Pořizujte kvalitní fotografie s přáteli či rodinou snadno a jednoduše digitálním fotoaparátem HP Photosmart M22 Digital Camera. Společnost HP oznamuje uvedení digitálního fotoaparátu HP Photosmart M22, nejnovějšího modelu řady M HP Photosmart.

Pořizujte kvalitní fotografie s přáteli či rodinou snadno a jednoduše digitálním fotoaparátem HP Photosmart M22 Digital Camera.

Společnost HP oznamuje uvedení digitálního fotoaparátu HP Photosmart M22, nejnovějšího modelu řady M HP Photosmart. Se svými malými rozměry, celokovovým pouzdrem, odolností vůči nepříznivým vlivům počasí a technologií HP Real Life představuje digitální fotoaparát HP Photosmart M22 ideální kombinaci odolnosti, snadnosti použití a kvality v jediném kompaktním přístroji.

Technologie odolnosti proti nepříznivým vlivům počasí (úroveň 4) digitálního fotoaparátu HP Photosmart M22 zvyšuje trvanlivost stylovým krytem objektivu, který čočky chrání po dobu, kdy není přístroj používán. Uživatelé tak mohou vzdorovat živlům a bezpečně fotografovat i za nepříznivého počasí.

Konstrukce přístroje se drží cenami ověnčeného designu Hewlett-Packard - HP Photosmart M22 se vyznačuje stylovým stříbrným hliníkovým tělem s kovově modrým rámem. Ke klasickému designu HP patří také zaoblené rohy, ergonomické držení a velmi malé rozměry.

Digitální fotoaparát HP Photosmart M22 je vybaven technologií HP Precision Lens s celkovou možností šestinásobného zoomu (1x optický, 6x digitání) a multizónovým automatickým zaostřováním. Uživatelé mohou pořizovat precizní snímky a ihned si je pohodlně prohlížet na barevném LCD displeji s úhlopříčkou 3,8 cm, a to jak v interiéru, tak v exteriéru.

Dále je digitální fotoaparát HP Photosmart M22 vybaven exkluzivními technologiemi HP Real Life, které zvyšují kvalitu snímků a zvyšují uživatelský komfort. Mezi tyto prvky patří např. funkce HP Adaptive Lighting, která zjasňuje vybrané oblasti příliš kontrastních fotografií pro získání jasnějších, realističtějších snímků, a vestavěná redukce efektu červených očí (HP In-Camera Red-Eye Removal system), která zajišťuje bezvadné fotografie při použití blesku.

Fotografický režim HP Panorama umožňuje vytvářet působivé záběry krajiny složené z několika snímků tak, že zobrazuje na displeji stínový obraz předešlého snímku a při stahování fotografií do PC obrázky dokonale spojí.

Fotoaparát HP Photosmart M22 také těží z technologie HP Instant Share™, která umožňuje snadné stahování, tisk, zobrazování a sdílení prostřednictvím elektronické pošty nebo webových stránek. Díky rozlišení 4 MP produkuje digitální fotoaparát HP Photosmart M22 ostré a dokonale prokreslené fotografie v nejrůznějších situacích - vždy snadno a rychle prostřednictvím intuitivních tlačítek a softwaru. Každá fotografie je pořízena v takové kvalitě, že ji lze zvětšit až do velikosti plakátu.

Digitální fotoaparát HP Photosmart M22 bude v prodeji na českém trhu od dubna 2005 za doporučenou maloobchodní cenu 4.490,- Kč včetně DPH (skutečná cena u jednotlivých prodejců se může lišit).

Zdroj: Hp.cz

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy