Výhodný internet pro Váš notebook od T-Mobile!

Potřebujete být stále online? Předplacený internet od T-mobile prostřednictvím technologií EDGE a GPRS na 6 nebo 12 měsíců ve výhodné nabídce je dobrá volba. Srovnejte s jinými druhy mobilního připojení k internetu ! Dat. balíček na 6 měsíců je o 28% výhodnější než standardní nabídka T-mobile, na 12 měsíců až o 40% výhodnější!

Potřebujete být stále online? Předplacený internet od T-mobile prostřednictvím technologií EDGE a GPRS na 6 nebo 12 měsíců ve výhodné nabídce je dobrá volba. Srovnejte s jinými druhy mobilního připojení k internetu! Dat. balíček na 6 měsíců je o 28% výhodnější než standardní nabídka T-mobile, na 12 měsíců až o 40% výhodnější!

Neplatíte už žádné další poplatky, v ceně je PCMCIA karta do notebooku Option a Twist Data Unlimited nabitá SIM karta na uvedený počet měsíců. Stačí zasunout SIM kartu do PCMCIA karty, PCMCIA kartu do notebooku, nainstalovat, aktivovat SIM a ihned se připojit k internetu.

Součástí je software T-Mobile Communications Suite v českém jazyce.

Popis služby viz http://www.t-mobile.cz/datovebalicky . Po uplynutí doby používání můžete SIM kartu jednoduše dobíjet pro data i hlas znovu.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy