Vynikajici multimedia a zabava na 20" notebooku

Společnost Acer představila notebook nové řady Aspire 9800 s jedinečným LCD displejem s úhlopříčkou 20“, vysokým výkonem, funkčností a flexibilitou, který je schopen konkurovat těm nejlepším stolním osobním počítačům.

Notebook Aspire 9800, který je založen na platformě Intel Centrino Mobile Duo, využívá jedinečnou technologii Acer Empowering spolu se sadou programů Acer Arcade určenou pro zábavu. Jako neobyčejně univerzální systém zaručuje skutečně jedinečný audiovizuální zážitek: umožňuje sledovat digitální televizi na počítači, vybaveném integrovaným analogovým a digitálním televizním tunerem, a nabízí špičkovou video a hlasovou IP komunikací díky vestavěné kameře Acer Orbicam.

Audiovizuální zážitek, který vás pohltí
Největší dostupný displej, jakým může být notebook v současné době vybaven - barevný TFT LCD displej Acer 20.1" CrystalBrite (WSXGA+ s rozlišením 1680 x 1050) s technologií Acer CrystalBrite, která zaručuje optimální svítivost za všech světelných podmínek - spolu se špičkovou grafickou kartou NVIDIA GeForce Go 7600 s vyhrazenou 256MB videopamětí dokazují, že notebook Aspire 9800 může nabídnout úchvatný multimediální zážitek. Navíc rozhraní DVI-D zajišťuje rychlejší zobrazení ve vyšší kvalitě, a tedy nabízí dokonalejší zážitek při sledování videa s vyšším rozlišením na externích monitorech.

Vestavěné 3W reproduktory a 4W subwoofer spolu s technologií Dolby Digital Live zaručuje realistický a zcela jedinečný zvuk a navíc umožňuje připojit počítač jediným digitálním rozhraním k audio/video přijímači s podporou Dolby Digital nebo digitálním reproduktorům, a tedy není nutné používat nejrůznější kabely, přičemž je současně zaručena vysoká kvalita audiosignálu bez rušení.

K ovládání všech multimediálních funkcí stačí sedm kláves Acer Media, které mají zrcadlový povrch a jsou opatřeny svíticími diodami LED: Acer Arcade, zvýšení a snížení hlasitosti, předcházející, následující a přehrávání/pauza nabízejí pohodlné ovládání veškerých multimediálních funkcí jedním tlačítkem.

Pevný disk s více než dostatečnou kapacitou až 240GB splňuje nároky uživatelů na ukládání multimediálních souborů. Nabídka optických mechanik umožňuje zvolit vynikající štěrbinovou mechaniku DVD-Super Multi double layer anebo HD-DVD. Počítač je dále vybaven čtečkou paměťových karet typu „5 v 1“ s podporou nejběžnějších formátů pro snadný a rychlý přenos dat.

Digitální televize
Aspire 9800 nabízí jednoduchý přístup k interaktivnímu světu pozemní digitální televize. Hybridní televizní tuner pro příjem analogového i digitálního signálu umožňuje snadno zvolit analogové i digitální vysílání zapojením kabelu do příslušného portu notebooku. Sada multimediálního software Acer Aspire Arcade pomáhá uživatelům zobrazovat a přepínat kanály na přehledném rozhraní se snadným ovládáním, jakož i zvolit optimální videorežim s technologiemi Acer CinemaVision a Acer ClearVision, které zaručují dokonalé podání obrazu.

Špičková video a hlasová IP komunikace
Vybrané modely počítače Aspire 9800 jsou dodávány se šikovným telefonem VoIP Bluetooth. Pokud Acer VoIP Bluetooth zasunete do slotu pro PC Card, zařízení se automaticky začne dobíjet, avšak může se používat i jako běžný mobilní telefon připojený k notebooku prostřednictvím rozhraní Bluetooth. Navíc ho lze položit na stůl či na jakoukoli plochu a používat ho jako hlasitý telefon, a tedy můžete jednoduše komunikovat a současně pracovat na osobním počítači.
Aspire 9800 je vybaven pro videokonference kamerou Acer OrbiCam s rozlišením 1,3 megapixelů, která je umístěna v horní části LCD panelu.

Komplexní nástroje pro komunikaci a usnadnění práce
Aspire 9800 je dodáván s komplexními funkcemi pro připojení k pevné i bezdrátové síti, které zaručují spojení na jakémkoli místě: WLAN (s řešením Acer InviLink 802.11b/g Wi-Fi CERTIFIED a podporou bezdrátové technologie Acer SignalUp), WPAN s vestavěným modulem Bluetooth 2.0, připojení kartou Gigabit Ethernet k LAN a standardní připojení vestavěným modemem 56K ITU V.92.
Všechny funkce notebooků lze efektivně spravovat pomocí technologie Acer Empowering, což je rozhraní s intuitivním ovládáním, které umožňuje uživateli snadno ovládat zabezpečení notebooku, výkon, nastavení a komunikaci jediným stisknutím tlačítka Empowering.

Notebooky řady Acer Aspire 9800 jsou dodávány s předinstalovaným operačním systémem Microsoft® Windows® XP Home Edition nebo Microsoft® Windows® Media Center Edition. V počítači je dále nainstalován software Adobe Reader, Norton AntiVirus a CyberLink PowerDVD nebo CyberLink Power Producer, Acer GridVista a sada programů Acer Arcade.

Na všechny notebooky Acer je poskytována standardně jednoletá carry-in záruka (mezinárodní záruka ITW). Záruka může být prodloužena na tři roky službou AcerAdvantage NewEdition, která se vztahuje i na náhodné poškození notebooku.

_1

_2


Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy