ASUS A3 – notebook s vestavěnou webovou kamerou a mikrofonem pro videokonference i na cestách

Společnost ASUSTeK Computer oznámila uvedení nové řady notebooků, s označením A3, na český a slovenský trh. Asus A3 má integrovanou webovou kameru a mikrofon, umožňující snadnou realizaci videokonferencí kdekoliv, kde je k dispozici připojení k Internetu.

Ať už se s notebookem Asus A3 nacházíte doma, v hotelovém pokoji, na letišti, v kavárně, nebo prostě kdekoliv, kde je přístupný Internet, můžete snadno komunikovat s obchodními partnery nebo přáteli prostřednictvím videokonference. Díky integraci webové kamery, mikrofonu a bezdrátové technologie pro připojení k Internetu do jednoho zařízení to pro vás nyní bude hračkou.

Notebook Asus A3 s integrovanou webovou kamerou a mikrofonem nabízí zcela nový rozměr i při hraní počítačových her. Svého herního protivníka nyní můžete sledovat přímo při hře nebo se naopak radit se svým týmovým spoluhráčem.

Přestože notebook A3 disponuje velkým displejem s úhlopříčkou 15“ a bohatou výbavou, je dostatečně lehký, aby ho uživatel mohl bez problému přenášet z místa na místo. Oblibu si tak zajisté získá u managerů nebo třeba obchodních cestujících.

Notebook A3 je vybaven unikátní technologií Power4 Gear+ společnosti Asus, která umožňuje prodloužit životnost baterií a tím i délku práce notebooku v terénu. Technologie zahrnuje osm speciálních režimů, které optimalizují spotřebu energie v závislosti na činnosti (hraní her, sledování DVD, poslouchání hudby apod.), kterou právě na notebooku provádíte.

Další užitečnou funkcí je možnost přehrávání audio CD, bez nutnosti zapnutí notebooku a spuštění operačního systému.

Notebooky řady Asus A3 jsou k dispozici již nyní.
Parametry ASUS A3:

• Procesor Intel Pentium M 715/725/735/745/755 (1,3 – 1,7 GHz),
1 MB L2 cache
• Microsoft Windows XP Professional / Home Edition
• TFT LCD 15”, XGA
• Rozměry: 328 x 288 x 27-38 mm
• Hmotnost: 2,75 kg
• Vestavěná webová kamera a mikrofon
• Technologie úspory energie Asus Power4 Gear+
• Čtečka paměťových karet 4 v 1 (SD/MMC/MS/MS Pro)
• Brašna, myš s kolečkem


Více informací o společnosti ASUS a jejich produktech najdete na:
www.asus.com.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy