Coca-Cola: 28 000 nových počítačů

Coca-Cola objednává 28 000 nových počítačů. Mají sloužit přímo v terénu řidičům a obchodním zástupcům pro sběr objednávek.

Přímo na zakázku firmy Coca-Cola Enterprises vyvinula Symbol Technologies, http://www.symbol.com, přenosný počítač určený pro sběr dat v terénu. Předností je spolehlivost zařízení, umožňující práci při extrémních teplotních a povětrnostních podmínkách.Pracovníkům společnosti Coca-Cola Enterprises nabízí důležité a prospěšné funkce, jasný barevný displej s vysokým rozlišením čitelný snadno uvnitř budov i venku, technologii bezdrátových sítí Symbol Wi-Fi; systém Microsoft Windows Mobile 2003 pro Pocket PC, který umožňuje vývoj robustních aplikací; výkonný 32-bitový procesor XScale(TM) od společnosti Intel; a lithium-iontové akumulátory se zvýšenou kapacitou. Počítač MC9000 je vybaven novým zobrazovacím zařízením společnosti Symbol, který je s velikostí 3,2 cm3 nejmenším miniaturním zařízením pro zobrazování čárového kódu, a který v sobě spojuje technologii CCD snímacích prvků s technologií „Smart Focus“ od společnosti Symbol. Společnost Coca-Cola Enterprises považuje Symbol za strategického partnera v oblasti technologie, který má špičkovou vizi v oblasti podnikové mobility a komplexní nabídku produktů.

Doprovodný obrázek

Symbol má zájem na úzké spolupráci s námi, aby byla zajištěna naše vedoucí pozice v oblasti použitých technologií. Jako výsledek tohoto partnerství jsme vytvořili vysoce výkonný a robustní přenosný počítač, který byl speciálně upraven pro nápojový průmysl. Tato nová technologie poskytne základ pro dodávky nových mobilních řešení, které zvýší produktivitu a zajistí maximální hodnotu pro zákazníky," uvedl Christopher Koterski, programový manažer pro mobilní výpočetní techniku ve společnosti Coca-Cola Enterprises.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy