Dizajnéř - Trust Bluetooth Tablet

Pracujete v oblasti grafiky a dizajnu? Nebo jen máte rádi nejnovější „vychytávky“? Tak právě pro vás je určen nový Tablet s názvem BT446 Wireless Bluetooth od společnosti Trust, je to vlastně “dizajnéř” který umožňuje kreslit, psát, skicovat, nebo upravovat obrázky při bezdrátovém přepojení.

K bezdrátové komunikace se využívá standard Bluetooth třídy II, který umožňuje volný pohyb dizajnéře v okruhu 10 metru od počítače. Součásti dodávky je i USB kabel, tato možnost se využívá v případě, že počítač nebo notebook Bluetooth rozhraní nepodporuje.

Trust

Pracovní plocha má velikost 114 x 152 mm, disponuje vysokým rozlišením a zaručuje přesnou prezentaci vytvořených grafických návrhů. Kreslící pero disponuje třemi tlačítky, které jsou citlivé na tlak a rozeznávání 512 úrovní tlaku. K BT446 je připevněn i speciální držák aby jste pero při přepravě neztratili. Na pracovní ploše se nachází průhledná ochranná vrstva pod kterou je možné ukládat kresby nebo obrázky. To umožňuje jednoduchý přenos existujících kreseb do počítače. Cena Trust BT446 je 149,5 eur.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy