Genius představuje nové minireproduktory

Nové minireproduktory jsou chytrým řešením jak si poslechnout svoji oblíbenou hudbu v pohodlí a bez sluchátek nejen doma ale i na cestách. Nemusíte sebou nikam vláčet domácí reprosestavu.

 

Genius uvádí nové minireproduktory SP-i175 a SP-i165 pro poslech hudby z přenosných zařízení. Jak již plyne z označení minireproduktory, jejich hlavní výhodou je skladnost díky svým kompaktním rozměrům. Narozdíl od reproduktorů umístěných v tabletech nebo noteboocích by měly poskytnou kvalitnější zvuk. Disponují vestavěným akumulátorem s výdrží až osm hodin. Genius nutno pochválit za možnost napájení přes USB.
 
Model SP-i175 využívá 40 mm reproduktor, dle vyjádření společnosti Genius by si měly hravě poradit se středními tóny a nabízet i solidní basy. Reproduktory lze připojit prakticky ke každému notebooku, telefonu, tabletu nebo hudebnímu přehrávači s klasickým 3,5 mm jack konektorem. Uživatel má možnost nastavení úrovně hlasitosti na reproduktoru. Pokud máte rádi hlasitou hudbu a reproduktory by vám přišly příliš tiché, máte možnost propojit je s dalšími.

 

Součástí balení je kromě samotného reproduktoru i konverze z 3,5 mm na 2,5 mm jack, USB kabel pro rychlé nabíjení, pouzdro a uživatelský manuál. Reproduktor se prodává ve třech barvách - černé, bílé a zelené - za doporučenou cenu 309 Kč s DPH.
 
Druhý model SP-i165 je zhotoven v trochu nevšedním designu. Nabízí rovněž 40mm reproduktor s širokým rozptylem zvuku. Nechybí 3,5 mm jack, takže k němu můžete také připojit jakýkoli chytrý telefon, mp3/CD přehrávač, tablet nebo notebook. V balení najdete pouzdro, manuál a kabel pro nabíjení a připojení k dalším zařízením. SP-i165 bude k dispozici v červené, černé a bílé barvě za doporučenou cenu 269 Kč s DPH.

 

 

sugy

 

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy