HP ProBook 4540s - Praktičnost, bezpečí a výkon!

Světově uznávaná společnost HP přichází na trh s notebookem HP ProBook 4540s, který si Vás zaručeně získá. Notebook je určen pro uživatele, kteří potřebují spolehlivý přístroj ke své práci, ale i pro domácí užívání. Pokud rádi koukáte na filmy, surfujete na internetu, prohlížíte si fotky, chatujete se svými přáteli, nebo pracujete s kancelářskými aplikacemi, je HP Pro Book tou správnou volbou.

Příjemným překvapením je veliký monitor 15,6" palců s HD rozlišením, který Vám poskytne nezapomenutelný zážitek. Antireflexní povrchová úprava monitoru zamezuje odleskům a zjednoduší Vám každodenní práci. Na notebooku je už předinstalován operační systém Microsoft Windows 8 64 bit. Operační systém Microsoft Windows 8 vychází z úspěšné řady Windows 7. Nový systém je však konfigurován tak, aby nabídl co nejlepší komfort.

HP Pro Book se může pochlubit procesorem Intel Core i3 3110M. Tento procesor pochází ze zbrusu nové rodiny Ivy Bridge, který je nastaven tak, aby pokryl i náročnější operace. Dvě jádra s frekvencí 2,4 GHz umožňují zpracování až 4 vláken najednou a nabídnou výkon, který Vás oslní. Integrovaná grafická karta Intel HD Graphics 4000 je třešničkou na dortu a uspokojí ty nejnáročnější uživatele. Akcelerace HD videí je oproti minulé generaci perfektně zvládnuta. Počítačové nadšence potěší o 40 procent lepší výkon ve hrách. Podpora DirectX 11 je samozřejmostí. 

Aby toho nebylo málo, společnost HD standardně dodává ke svým produktům praktickou sadu aplikací pro bezpečnější provoz. Vaše soukromí a ochranu dat zabezpečuje osvědčený software HP Protect Tools. Nemusíte se bát ani otřesů, nárazů a pádů. HP 3D DriveGuard zaručí, že Vašemu notebooku se nic nestane. Čistý a lesklý povrch Vám ohlídá technologie HP DuraFinish. Klávesnice je odolná proti polití tekutinami.

Zabudovaná Wifi Vám zpřístupní internet v jakémkoliv prostředí. Pomocí Bluetooth 4.0. bude přenos dat mezi počítačem a mobilem velmi snadný. Díky silné baterii se nemusíte strachovat, že se Vám notebook vypne v nevhodné chvíli. Můžete pracovat celých 7 hodin bez připojení k síti. A to není málo! HP Pro Book je notebook, který Vás rozhodně nezklame. 

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy