Hráči připravte se! Nový notebook MSI GT60 je tu pro Vás

Společnost MSI představuje zcela nový herní notebook, který by neměl zůstat opomenut. Nabízí úžasné rozlišení 2 880×1 620, díky kterému se Vaše hraní promění v nezapomenutelný zážitek.

MSI přichází s herním notebookem Vašich snů. GT60 2OD-261US nabízí 15,3 displej s již zmíněným rozlišením 2880×1620. Jemnost je nastavena na poctivých 212 ppi, která je běžným standardem u profesionálních notebooků. Ohledně výbavy můžeme počítat s podobným sortimentem jako u ostatních dostupných notebooků MSI GT60. Očekávejte čtyřjádrový procesor Intel Core i7-4700MQ, výkonnou grafiku GeForce GTX 780M od Nvidie (4 GB), 16 GB operační paměti a kombinaci rychlého SSD a velkého pevného disku.Hráči však nesmí počítat s tím, že grafika bude stačit v takovém rozlišení plynule akcelerovat nové hry na úplně nejvyšší detaily. Pokud milujete Batllefield 4, nebudete zklamáni. Ten Vám poběží kolem 30 snímků za sekundu, což není špatné. 
Notebook podporuje systém Matrix Multi- Display, který Vám umožňuje spojení až čtyř na sobě nezávislých obrazovek. Zapojte si k notebooku další tři monitory a zároveň můžete pracovat, hrát hry, koukat na film, nebo brouzdat po internetu.Cooler Boost 2 je chytrý a tichý společník během Vašeho hráčského zážitku. Snižuje teplotu počítače na instantních 8 stupňů Celsia a ochraňuje notebook proti přehřátí. Klávesnice byla navrhnuta tak, aby přesně vyhovovala potřebám nejnáročnějšího hráče. Rychlá odezva při zmáčknutí klávesy, rozdělení plochy na tříbarevné spektrum a předkonfigurované nastavení z Vás udělá krále pařanského světa. Dynaudio, jeden z nejextrémnějších sound sytémů, produkuje autentický zvuk. Bitevní vřava už nikdy nebude stejná.Tlouštka notebooku je 4,5 cm. Přístroj disponuje i optickou mechanikou - jedná se o Blu Ray. Součastí jsou samozřejmě porty USB 3.0, herní síťovka, webkamera, čtečka karet a poctivé reproduktory se subwooferem. Nechybí velká baterie, která má zajišťovat dlouhou výdrž bez připojení do sítě. Hmotnost přístroje je 3,5 kg a cena se pohybuje okolo 2 200 dolarů. V přepočtu na naše koruny to pak činí 53 000.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy