Kapesní projektory od Philips

Potřebujete něco promítnout svým zaměstnacům, nebo kolegům v práci, ale nechcete být vázáni na místnost s projektorem? Nebo se jen rádi pochlubíte přátelům a známím fotkami či videem z dovolené? Mohl by vás zaujmout nový kapesní projektor značky Phillips

Philips uvedl na trh kapesní projektory PicoPix PPX2230 a PPX2330, které si můžete vzít s sebou kamkoli jen budete chtít. Můžete se pochlubit fotkami, přehrát video i prezentovat firemní výsledky. Nemusíte se o nic starat, zkrátka vemte projektor a běžte. Díky vestavěnému multimediálnímu přehrávači s vnitřní pamětí a vlastním akumulátorem nic dalšího nepotřebujete.

Projektory zvládají promítat obraz o úhlopříčce až 150 cm, což odpovídá šedesáti palcovému televizoru. Novinky se liší od běžných projektorů především svou velikostí. Díky rozměrům 96,7 x 54 x 22 mm jsou velmi skladné – například skladnější než iPad.

Projektory promítají v širokoúhlém formátu, v rozlišení 640 x 360 bodů. Svítivost LED diody se rovná 30 lumenům a životnost by měla být až 30 tisíc hodin.

Doporučená cena se pohybuje okolo 6500 Kč

Speciály

Aktuality

Tiskové zprávy