Konečně PDA pod 8-tisíc

Společnost Acer, rozšiřuje svou nabídku kapesních osobních počítačů o nový, vysoce funkční model Acer n30, který se vyznačuje vysokou užitnou hodnotou a je určen především pro profesionální uživatele.

Nový počítač Acer N30 je tenký, kompaktní kapesní osobní počítač, který využívá operační systém Microsoft Windows Mobile 2003 Pocket PC Premium Edition. Je osazen výkonným procesorem a integrovaným modulem Bluetooth. Dále nabízí velký počet možností pro rozšíření, které přispívají k optimálnímu využití veškerých funkcí počítače.

Elegantní kapesní osobní počítač Acer n30 je kompaktní a současně vysoce funkční. Váží pouhých 130 g a má neobyčejně jasný 3,5” TFT barevný displej, který využívá technologii LPTS (Low-Temperature Polysilicon).

Doprovodný obrázek

Počítač Acer N30, jehož funkce lze jednoduše ovládat rolovacím kolečkem a funkčními klávesami, je dále vybaven prohlížečem obrázků, přehrávačem MPEG a nabíjecí baterií ion-lithium s dlouhou výdrží, která umožňuje pracovat až 8 hodin.

Špičkový výkon je zajištěn 266 MHz procesorem Samsung S3C2410 a integrovanou 32 MB pamětí flash ROM a 64 MB pamětí RAM, které nabízejí dostatečnou kapacitu pro využívání vynikajících aplikací a dat, která je třeba zpracovat.

Acer N30 využívá operační systém Microsoft Windows Mobile 2003 Pocket PC Premium Edition a je dodáván s mnoha aplikacemi včetně MSN® Messenger, Windows® Media Player 9.0, Pocket Word, Pocket Excel, Pocket Internet Explorer atd., které umožňují využívat tento plně vybavený, univerzální kapesní počítač ve volném čase i pro pracovní účely.

Acer n30 je rovněž vybaven programem Microsoft Pocket Outlook 2002, který uživatelé mohou využít pro spravování schůzek, pošty a zpráv i na cestách. Jakmile se vrátíte domů nebo do kanceláře, stačí připojit kapesní osobní počítač k hlavnímu počítači a jediným kliknutím vyvolat synchronizaci mezi oběma instalacemi programu Microsoft® Outlook.

Počítač n30 je vybaven kromě rozhraní USB i bezdrátovým rozhraním, které umožňuje uživatelům přenášet data do jiných počítačů prostřednictvím infračerveného rozhraní Irda a rozhraní standardu Bluetooth 1.1.

Stejně jako všechny kapesní osobní počítače Acer řady “n” lze i model N30 jednoduše a rychle rozšířit kartami Secure Digital /MMC, které se zasouvají do příslušných slotů.

Kapesní osobní počítače Acer představují revoluční víceúlohový nástroj. Nacházejí uplatnění jako ideální osobní a profesionální informační systém, který lze využívat kdykoli a kdekoli.

Modely Acer “n” spojují přenosnost kapesních počítačů s rozšířenými funkcemi platformy Pocket PC. Počítače řady “n”, které se vyznačují elegantním designem a vynikajícími funkcemi, splňují požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů, kteří kladou velký důraz na kvalitu.

Acer n30 se bude na českém trhu prodávat za doporučenou cenu 7 490 KČ.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy