Právě se nacházíte:

Nezničitelný notebook

A je to tady. Notebook, který se nerozbije dopadem a dokonce odolává vodě a špíně. To zní až neuvěřitelně, ale moderní technika se stále rozvíjí. Blíže ….

Společnost Rugged Notebooks uvádí na trh další z řadu superodolných notebooků (dokonce i tablet PC). Tentokrát jde o systém, který je vysoko odolný proti znečištění, vodě a pádům. Notebook s názvem Hawk disponuje nejen krytem odolným mechanickému poškození (kompletně z magnéziové zlatiny), ale i  ochranou klávesnice a všech „otvorů“ proti možnému průniku vody do vnitřku notebooku.

/img/2004/_thumb_Hawk.jpg

Jestli Vás zajímá konfigurace, tu je: základem je mikroprocesor Mobile Pentium 4 pracující na frekvenci 2,2 GHz (maximálně 2,6 GHz), 256 MB paměť (maximálně 640 NB), pevný disk má kapacitu 40 GB (a je chráněný proti nárazu), v notebooku je zabudované i kombo mechanika. Grafika pochází od společnosti nVidia a je doplněná 32 MB videopaměti (volitelné 64 MB). Notebook disponuje 15,1" LCD displejem XGA se speciální povrchovou úpravou. Nechybí síťové rozhraní (WiFi, LAN a modem). Cena notebooku v základní výbavě je 2399

USD.

/img/2004/hawk2.jpg

/img/2004/hawk3.jpg

/img/2004/hawk4.gifVíc informací o tomto notebooku a dalších produktů získáte přímo na stránkách společnosti Rugged Notebooks.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy