Notebook Samsung Series 9 - Precizní řemeslné dílo v luxusním hávuNové portfolio luxusních notebooků

Nové portfolio luxusních notebooků Samsung Series 9 zaujme na první pohled svým prémiovým designem. Minimalistické tělo notebooku je vyrobeno z pevného, přesto lehkého materiálu. Řadí se k nejtenčím notebookům na světě. Společně s nízkou hmotností a nadstandardní výdrží je ideálním společníkem při práci i zábavě na cestách.

 

Praha, 1. listopadu 2012 – Přední světová společnost v oblasti digitálních médií a digitální konvergence Samsung Electronics Co., Ltd uvádí na český trh nové portfolio notebooků Samsung Series 9. Patří mezi nejtenčí notebooky na světě - 13“ verze je tenká pouze 12,9 mm. Společně s hmotností 1,16 kg je proto nový notebook Samsung Series 9 skutečně kompaktním řešením pro uživatele, kteří jsou často na cestách. Elegantní, minimalistický design notebooku skvěle doplní vytříbený vkus svého majitele.
 
„Nové portfolio notebooků Samsung Series 9 představuje absolutní špičku toho, co Samsung v oblasti technického zpracování v současné době nabízí. Je určen pro skutečně náročné spotřebitele, kteří se nespokojí s kompromisy z hlediska funkčnosti, technické výbavy ani designu,“ řekl Michal Zbijowski, produktový manažer divize IT. 
Prémiový aerodynamický design
Nové notebooky Samsung Series 9 jsou dostupné ve dvou velikostech - 
s 13“ a 15“ displejem. Jejich štíhlé tělo je z pevného, ale lehkého duraluminu. Komponenty byly vyrobeny na míru speciálně pro Sérii 9, aby šly vsadit do inovativního těla vyrobeného z jednoho kusu. Pískovaný povrch s elegantním matným vzhledem, díky kterému na něm nezůstávají otisky prstů, podtrhuje prémiový aerodynamický design. 
 
 
Ohromí svou rychlostí i výdrží
Špičkový výkon nového notebooku Samsung Series 9 zajišťuje procesor Intel Core i7 (13“ verze). Díky vysokému výkonu a rychlým řešením od společnosti Samsung se notebook spustí za pouhých 8,4 s (13“ verze), což je nejrychlejší čas na světě. S funkcí okamžitého zapnutí Fast Start se probudí ze spánku již za 1,4 sekundy a pomocí technologie Fast Browsing mohou uživatelé surfovat na internetu až dvakrát rychleji. Další přínosnou inovací je nová baterie 15” notebooku Samsung Series 9, která dosahuje výdrže až 10 hodin.
 
Jasná obrazovka za všech podmínek
Nové notebooky Samsung Series 9 jsou vybaveny obrazovkou SuperBright HD+ LED, která  zobrazuje fotografie, videa, webové stránky 
a dokumenty skutečně ostře a detailně, jako kdybyste je sledovali na LED televizoru. Obrazovka je také antireflexní a stejně jako klávesnice je vybavena automatickými sensory, takže zaručuje dobrou viditelnost 
i venku na přímém slunci.
 
 
 
 
Nový notebook Samsung Series 9 je dostupný za doporučenou MOC 41.999 Kč vč. DPH (13“) a 29.999 Kč vč. DPH (15“).

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy