Notebook se dvěma displeji

Společnost Lenovo připravila pro své příznivce opravdovou lahůdku.

Vytvořila notebook, který určitě především ocení grafici ale díky velkému výkonu a použitého příslušenství ho jistě ocení široká veřejnost. Nese označení ThinkPad W700ds a vyznačuje se především prvenstvím této značky se dvěma displeji.

První a hlavní displej má velikost 17 palců při rozlišení typu WUXGA a druhý displej má úhlopříčku pěkných 10,6 palců a je výsuvný. Lenovo do svého nového modelu vložila procesor společnosti Intel a jedná se buď o dvou či čtyřjádrový procesor Intel Core 2 Extreme X9300, a operační paměť má ohromnou velikost 8GB!!

Tento notebook určitě potěší i náruživé hráče, kteří kladou velký důraz na výkon. Grafická karta je použita NVIDIA Quadro GPU. Pro svá data jistě uvítáte velké úložiště ve formě jednoho či dvou pevných disků. Při použití dvou disků vám bude sloužit krásných 960 GB!

Proč se ThinkPad W900ds hodí především pro grafiky? Protože v notebooku je dále zabudovaná dotyková kreslící podložka od společnosti WACOM. Hmotnost celého přístroje činní necelých 5 kilo. Cena zatím není stanovena.

 

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy