Notebook Toshiba Satellite Pro M30 - výkonné mobilní řešení

Společnost Tech Data Distribution uvedla na trh notebook Toshiba Satellite Pro M30, který nabízí vysoký výkon a bohatou multimediální výbavu.

Toshiba Satellite Pro M30 nabízí vynikající multimediální výbavu: velký širokoúhlý 15,4“ displej, výkonnou grafickou kartu NVIDIA GeForce FX Go5200, umožňující hraní i náročných her a práci s grafikou, vestavěnou DVD vypalovací jednotku a kvalitní zvukový systém Harman Kardon.

Doprovodný obrázek

Díky technologii Intel Centrino a tenkému kovově stříbrnému designu působí notebook velice reprezentativně a tak se musí líbit každému.

Bezproblémové připojení k Internetu je u Toshiby samozřejmostí, u M30 jsou tyto možnosti ale umocněny díky použití jak síťové karty WLAN 802.11 b/g (až 5x rychlejší než technologie 802.11 b), tak i klasické síťové karty a modemu. O komunikaci s okolím se navíc starají tři porty USB 2.0, slot pro SD paměťovou kartu, port i-Link (IEEE 1394), infračervený port, paralelní port (přes jeho užitečnost ho již u mnoha notebooků dnes nenajdete) a port pro výstup na televizní obrazovku.

Doprovodný obrázek

Tech Data Distribution nyní nabízí Toshibu Satellite Pro M30 ve dvou základních konfiguracích, které však lze na přání zákazníka ještě přizpůsobit. Konfiguraci s CT 1,5 GHz, operační pamětí 512 MB DDR, 40 GB pevným diskem, 15,4“ TFT W-XGA, DVD Super-Multi vypalovačkou, Wi-Fi b/g, FIR, i-Link, čtečkou SD karet, 3x USB 2.0, TV-out a MS Windows XP Pro, nyní pořídíte za 49 990 Kč bez DPH.

V ceně notebooku Toshiba Satellite Pro M30 je, kromě operačního systému MS Windows XP Pro, také například software Microsoft Office OneNote 2003 či Toshiba ConfigFree.

Speciály

Aktuality

Tiskové zprávy