Notebook Toshiba Satellite Pro M30 - výkonné mobilní řešení

Společnost Tech Data Distribution uvedla na trh notebook Toshiba Satellite Pro M30, který nabízí vysoký výkon a bohatou multimediální výbavu.

Toshiba Satellite Pro M30 nabízí vynikající multimediální výbavu: velký širokoúhlý 15,4“ displej, výkonnou grafickou kartu NVIDIA GeForce FX Go5200, umožňující hraní i náročných her a práci s grafikou, vestavěnou DVD vypalovací jednotku a kvalitní zvukový systém Harman Kardon.

Doprovodný obrázek

Díky technologii Intel Centrino a tenkému kovově stříbrnému designu působí notebook velice reprezentativně a tak se musí líbit každému.

Bezproblémové připojení k Internetu je u Toshiby samozřejmostí, u M30 jsou tyto možnosti ale umocněny díky použití jak síťové karty WLAN 802.11 b/g (až 5x rychlejší než technologie 802.11 b), tak i klasické síťové karty a modemu. O komunikaci s okolím se navíc starají tři porty USB 2.0, slot pro SD paměťovou kartu, port i-Link (IEEE 1394), infračervený port, paralelní port (přes jeho užitečnost ho již u mnoha notebooků dnes nenajdete) a port pro výstup na televizní obrazovku.

Doprovodný obrázek

Tech Data Distribution nyní nabízí Toshibu Satellite Pro M30 ve dvou základních konfiguracích, které však lze na přání zákazníka ještě přizpůsobit. Konfiguraci s CT 1,5 GHz, operační pamětí 512 MB DDR, 40 GB pevným diskem, 15,4“ TFT W-XGA, DVD Super-Multi vypalovačkou, Wi-Fi b/g, FIR, i-Link, čtečkou SD karet, 3x USB 2.0, TV-out a MS Windows XP Pro, nyní pořídíte za 49 990 Kč bez DPH.

V ceně notebooku Toshiba Satellite Pro M30 je, kromě operačního systému MS Windows XP Pro, také například software Microsoft Office OneNote 2003 či Toshiba ConfigFree.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy