Notebooky nové koncepce se zdokonaleným ovládáním

Acer představil nové notebooky Aspire 1800 a TravelMate 3200. Nové notebooky mají moderní tvar a formát v souladu s novou koncepcí. Vyznačují se funkční jednoduchostí, hladkými křivkami a nenápadnou elegancí. Odstíny metalických barev jsou vhodné do jakéhokoli prostředí, ať už doma nebo v zaměstnání. Jedinečná klávesa eKey navíc umožňuje ovládat notebook inteligentním a efektivním způsobem.

Odstraňování bariér mezi lidmi a technikou je dlouhodobý úkol, který na sebe společnost Acer vzala. V rámci jeho plnění nabízí všem uživatelům možnost seznámit se s nejnovějšími technologiemi a využívat jejich přednosti. Zákazníci přikládají stále větší důležitost image a požadují výrobky, které jsou navrženy s ohledem na intuitivní a snadné ovládání bez neúčelných zbytečností. Nové notebooky Aspire 1800 a TravelMate 3200 představují jednoznačný projev designu, který dokazuje odhodlání společnosti Acer navrhovat výrobky splňující požadavky zákazníků.

Aspire 1800

Aspire 1800

Aspire 1800

“Společnost Acer položila pevné základy pro ziskový a udržitelný prodej osobních počítačů,” prohlásil Gianfranco Lanci, president Acer EMEA a IOBG. “Pro společnost Acer, která je jedním z pěti největších prodejců značkových osobních počítačů, nadešel čas, kdy se musí zaměřit na oblast průmyslového designu, neboť naším cílem je dosažení třetího místa. Chceme vytvořit charakteristický design výrobků Acer, který by je odlišil od mnoha dalších značek osobních počítačů."

Nový design notebooků nabízí vše, co zákazníci požadují od notebooku: nenápadný a neobvyklý tvar, měkké křivky, lákavý pocit osobního předmětu a výraz sebejistoty a vrozených schopností úspěšných profesionálních uživatelů. Nová koncepce je výsledkem důkladného celosvětového průzkumu trhu i průzkumů provedených mezi zákazníky. Jedinečné odstíny metalických barev propůjčují notebookům elegantní a kultivovaný vzhled, který se hodí k jakémukoli zařízení doma i v kanceláři.

S ohledem na potřeby zákazníků jsou notebooky Aspire 1800 a TravelMate 3200 vybaveny na přední straně mnoha důležitými porty a ovládacími prvky, které ještě zvyšují uživatelsky příjemné ovládání počítače. Hladké plochy s jemnými křivkami působí neokázalým a přitom nezaměnitelným dojmem. Integrované vstupní a výstupní porty a konfigurace počítače včetně LCD displeje a šasi se vyznačují přehledností a účelností. Plochy opatřené texturou podporují dojem elegance a nápadité plochy s protiskluzovou úpravou usnadňují častou manipulaci s počítačem při práci na cestách.

Doprovodný obrázek

TravelMate 3200

Doprovodný obrázek

Doprovodný obrázek

Jedinečná klávesa eKey představuje další příklad, jakou důležitost společnost Acer přikládá potřebám zákazníků. Stisknutím klávesy eKey vyvoláte na obrazovce uživatelsky příjemné rozhraní eManager, které umožňuje zvolit tři nejčastěji používaná nastavení ePowerManagement, eSetting a ePresentation. eManager nabízí uživatelům volbu doporučených nebo přizpůsobených konfigurací počítače, které přispívají k optimálnímu využití baterií, zvýšené bezpečnosti a produktivitě.

Nový design představuje výsledek téměř dvou let výzkumu a vývoje, jakož i spolupráce s přední světovou konzultační firmou Smart Design. Tato firma patří k pěti nejvýznamnějším designérským společnostem v USA a má rozsáhlé znalosti z oblasti vývoje a uplatňování značek výrobků a realizace designů.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy