Právě se nacházíte:

Novinka HP Pavilion dv8

Horkou novinku představila firma HP Je jí nový notebook HP Pavilion dv8 Entertainment, postavený na nové platformě Intel Calpella, jako první využívající procesor Intel Core i7.

HP Pavilion dv8 zaujme 18,4palcovou obrazovkou Bright View, nabídne vestavěný TV tuner, čtečku Blue-ray a reproduktory, doplněné o subwoofer. Novinkou je také dodávaná baterie s dlouhou životností, v níž jsou použity články Sonata od Boston-Power. Dle výrobce mají vydžet více než 1000 dobití a na 90 procent se nabijí za 90 minut. Tato baterie získala jako jediná certifikaci Nordic Ecolabel.

Srdcem notebooku je už zmíněný nový procesor Intel Core i7 720QM, což je čtyřjádrový procesor, pracijící na frekvenci 1,6GHz. Při zátěži dokáže vestavěná technologie Turbo Boost procesor přetaktovat až na 2,8 GHz. Grafická karta GeForce GT 130M s 1GB VRAM pamětí a 4 GB DDR3 RAM nás rozhodně nenechají na pochybách o tom, že se jedná o highend herní notebook. K dokreslení celkové výbavy je třeba připočítat webkameru, WiFi, Bluetooth, Gigabit Ethernet, HDMI a VGA výstupy, čtyři USB porty, USB/eSATA kombo, ExpressCard slot, FireWire, čtečky paměťových karet a otisků prstů. HP Pavilion dv8 váží asi 4 kg a vybaven bude operačním systémem Windows 7. V nabídce obchodů by se měl objevit právě v těchto dnech.

 

Speciály

Aktuality

Tiskové zprávy