Právě se nacházíte:

Rozdíly procesorů Intel

Špičkové produkty a technologie Intel sahají od nejlepších procesorů na světě, až po komplexní řešení pro domácnosti, firmy a cestování a ve všech oblastech zlepšují pracovní prostředí a životy lidí. Pojďte se podívat, jaké nové jedinečné možnosti přinesou právě vám.

Procesorová technologie Intel® Centrino®

  Dopřejte si ten nejlepší mobilní výkon

 

 

Vysoký výkon, dlouhý provoz na baterie a pokročilá konektivita.
Vychutnejte si výkon, efektivnější využití energie, větší bezdrátovou konektivitu a jedinečnou výdrž baterií systémů s 45nm obvody obohacenými hafniem.¹

Vychutnejte si 2x vyšší výkon multi-taskingu.
Udělejte toho za stejnou dobu více – na notebooku s 45nm obvody obohacenými hafniem a až 6MB vyrovnávací pamětí 2. úrovně.

Užijte si delší provoz na baterie.
Nové 45nm obvody obohacené hafniem šetří energii a vy máte větší možnosti i daleko od zásuvky.

5x rychleji. 2x dále.
Větší dosah a rychlejší bezdrátové spojení vám ve vaší domácí síti zajistí volitelná technologie Intel® Next-Gen Wireless-N.

Již. Nikdy. Trhaná. Grafika.
S Intel® HD Boost můžete komprimovat video na cestách, sledovat HD filmy a nejnovější virální videa bez jakéhokoliv zadrhnutí. Vychutnejte si nevídaný multimediální výkon a úchvatné, brilantní podání obsahu. A bez námahy.

Procesor Intel® Core™2 Duo  

  Špičkový počítač se pozná podle "Intel Inside"

 

 

Špičkový počítač se pozná podle "Intel inside"
Vychutnejte si to nejlepší a dopřejte si navíc procesory Intel® Core™2 Duo obohacené hafniem. Nejmodernější dvoujádrové procesory vám přináší neuvěřitelný výkon až 6MB vyrovnávací paměti, o 30 procent vyšší výkon při práci s fotografiemi¹ a navíc ještě efektivnější využití energie. Je to prostě výhra na všech frontách.

Lepší multitasking s až 6MB L2 cache
Streamujte videa. Mixujte hudbu. Tvořte obsah. A klidně všechno najednou - na PC poháněných procesorem Intel Core 2 Duo s vyšší frekvencí a 1333MHz FSB sběrnicí.

Až o 30 procent rychlejší úprava fotografií, retuše a publikování¹
Upravujte, retušujte a publikujte rychleji než když dříve a se vší slávou, ve vysokém rozlišení.

Agresivní výkon. Šetrná spotřeba. Revoluce ve světě PC.
Nové obvody obohacené hafniem zrychlily již tak velmi rychlý procesor. Tytéž energeticky efektivní procesory nyní díky funkcím Intel Intelligent Power vystačí s ještě menším množstvím energie. To vše bez jakýchkoliv kompromisů v rychlosti, možnostech či výkonu.

Intel® HD Boost
Uchovejte si vzpomínky ve vysokém rozlišení - s pomocí nejmodernějších dvoujádrových procesorů až s 2x vyšším výkonem komprimace videa z HD kamery.

 

Technologie Intel® Centrino®

Technologie Intel® Centrino®

Pokročilý výkon dvou jader a volnost k práci bez drátů - to je notebook s tím nejlepším z obou světů.

 

Procesor Intel® Core™2 s technologií Viiv™

Procesor Intel® Core™2 s technologií Viiv™

Technologie Viiv v kombinaci s procesory Intel se dvěma jádry zajistí plnohodnotné, úchvatné HD video a luxusní HD zvuk, bez zadrhávání a výpadků. Vše bylo od samého počátku připravováno pro špičkovou HD produkci.

Procesor Intel® Core™2 Extreme

  Není tu jen jedno. Je tu celý kvartet.

 

 

 Posuňte se na úroveň čtyř jader
Přídomek “extreme” zde není náhodou. Nikde jinde nezískáte tak plynulé přehrávání a strhující výkon her, filmů a multimédií jako na 45nm procesorech Intel® Core™2 Extreme s obsahem hafnia. Jedná o vůbec nejrychlejší čtyřjádrový procesor Intel pro stolní PC.

Obohaceno hafniem
Inovativní obvody s obsahem hafnia přináší již tak rychlým procesorům Intel Core 2 Extreme ještě vyšší výkon a efektivnější využití energie.

Některé jsou rychlé. A některé dokonce Intel.
Nejmodernější konstrukce obvodů a 12 MB vyrovnávací paměti zvyšují výkon aplikací jako je úprava, retuše či publikování fotografií až o 13 %.¹ A Intel HD Boost zajišťuje až o 40 % vyšší výkon náročných multimediálních aplikací, např. komprimaci videa.

Vaše možnosti, několikanásobné
Čtyři výpočetní jádra a větší vyrovnávací paměť (12MB) zajišťují vyšší výkon a plynulejší běh nejnovějších her, HD videa a multimediálních programů. Klidně i při souběžném provozu.

Intel® Core™2 Extreme se dvěma jádry nyní i pro notebooky
S notebookem vybaveným mobilním procesorem Intel® Core™2 Extreme máte plný herní výkon na dosah ruky i na cestách. S nejvýkonnějším mobilním procesorem na světě budete králem všech síťových hrátek. 

Procesor Intel® Core™2 Quad

  Čtyři jádra čistokrevného výkonu

 

 

Posuňte se na úroveň čtyř jader
S procesory Intel® Core™2 Quad obohacenými hafniem vytěžíte z multimédií, her a dalších náročných aplikací maximum – vždyť se jedná o nejoblíbenější procesory tvůrců obsahu a náročných uživatelů vyžadujících špičkový grafický výkon.


Nové možnosti, nový výkon. Čtyři jádra značky Intel.
Díky novým 45nm obvodům obohaceným hafniem jsou procesory Intel Core 2 Quad malé, rychlé a energeticky šetrné. Větší vyrovnávací paměť (12MB) a vyšší pracovní frekvence zajišťuje bezproblémové streamování, plynulé filmy a strhující hry. Nová výbava Intel® HD Boost znamená lepší HD video.

Výkon pro tvůrce. Bez čekání.

Co vám nabízí? Je toho skutečně hodně.


-  S Intel® HD Boost je komprimace HD videa až o 50 procent rychlejší.¹

-  Vychutnáte si neuvěřitelně realistické a strhující multi-threading hry s pokročilou umělou inteligencí, modelováním, dynamickými pohyby a jemnými texturami.

-  Máte k dispozici až o 25 procent rychlejší úpravy, retuše a publikování fotografií.²

Pohodlí na špičce.

Uvažujete, proč by se měl Intel Core 2 Quad stát vaším příštím procesorem? Zde je pět důvodů:


-  Intel® Wide Dynamic Execution zajišťuje realizaci většího počtu instrukcí během jednoho hodinového cyklu, a zvyšuje tak rychlost zpracování a efektivitu využití energie

-  Intel® Intelligent Power Capability, je funkce vytvořená ke zvýšení energeticky efektivního výkonu a chytřejšího využití baterií v notebooku

-  Intel® Smart Memory Access díky optimalizaci práce s dostupným přenosovým pásmem navýší celkový výkon systému

-  Intel® Advanced Smart Cache je výkonnější a efektivnější subsystém vyrovnávací paměti, optimalizovaný pro procesory se dvěma a více jádry

-  Intel® Advanced Digital Media Boost, urychluje širokou škálu aplikací, včetně zpracování videa, hlasu a obrazu, kódování, finančních, technických a vědeckých aplikací.

          

 

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy