VAIO Tap 11 s klávesnicovým krytem: hit od společnosti Sony

Společnost Sony představí na konci roku vysoce výkonný počítač VAIO® Tap 11, který je tenký a lehký jako tablet. Počítač obsahuje magnetický kryt, který ukrývá bezdrátovou plnohodnotnou klávesnici a touchpad. Stačí ho sejmout a pohodlně pracovat. Po dokončení povinností kryt opět nandáte a nic Vám nebrání, abyste se kamkoliv pohodlně přesunuli. Mezitím se vám klávesnice bude automaticky nabíjet.

Obecné informace

Notebook VAIO® Tap 11 patří mezi praktické pomocníky pro každodenní práci. Využít ho můžete například jako pracovní blok. Poznamenávat si nápady, zapisovat si důležité kontakty, ale i anotovat fotografie do prezentace bude s notebookem  VAIO® Tap 11 jednoduší než se zdá. 

Pro milovníky filmů notebook VAIO® Tap 11 obsahuje aplikaci TV SideView3, díky které se dá počítač využít jako druhá obrazovka pro hledání podrobností v televizním programu, nebo například jako spolehlivý zdroj informací o režisérovi, hercích a štábu. Aplikace VAIO Remote Control promění notebook v dálkový ovladač vašeho televizoru a vy si budete moc bez potíží přepnout na jiný program.

Ani milovníci fotografií nebudou ochuzeni. Díky perfektnímu rozlišení Vaše fotografie nebudou postrádat jas a ostrost. Vysoce luminiscenční displej TRULIMONOS zajistí čisté, výrazné a přirozené barvy.


Technické údaje

Sony bude na českém trhu nabízet pouze jednu konfiguraci notebooku VAIO® Tap 11. Ten má obsahovat dotykový 11,6 palcový displej s rozlišením Full HD. Přístroj využívá dvoujádrové Pentium 3560X s frekvencí 1,2 GHz. Operační pamět je stanovena na kapacitu 4GB a SSD na 128 GB. Český zákazník bude moc zakoupit přístroj pouze v bílé barvě, zatímco zahraniční spotřebitelé se mohou potěšit i z barvy černé. Standardní výbava obsahuje přední 720p a zadní 8Mpix kameru. Výdrž baterie se odhaduje na 5 hodin.
 

 

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy