Vlajková loď řady obchodních notebooků od společnosti ASUS je B80A se 14,1

Jako nová vlajková loď řady obchodních notebooků od společnosti ASUS je B80A se 14,1" širokoúhlým displejem vybaven výkonnými funkcemi, robustním zabezpečením a navíc je stylově zpracován, proto je tou správnou volbou pro náročné uživatele z řad podnikatelů.


Zvládněte svou práci díky vysokému výkonu, konektivitě a zabezpečení
Aby mohli zvládnout svou práci, potřebují řídící pracovníci dostatečný výkon pro práci s dokumenty, procházení hlášení a v poslední době také multimediálního obsahu. Neobejdou se ani bez komplexního balíčku funkcí pro připojení, komunikaci a spolupráci se svými kolegy a klienty či pro přístup k vysoce důležitým a naléhavým informacím. Z tohoto pohledu nabízí B80A naprosto dostatečné vysokorychlostní úložiště a paměť. Opomenout nelze ani podporu pevných disků SATA s rychlostí 7 200 ot/min, které uživatelům poskytnou stejně rychlý přístup k souborům jako stolní počítače. Bohaté možnosti připojení B80A – včetně bezdrátového připojení Draft-N a Bluetooth – a integrovaná webová kamera s vysokým rozlišením se postarají o stálé připojení uživatelů a snadné pořádání videokonferencí.

Dokovací stanice zajistí pohodlné připojení periferií
Volitelná odpojitelná dokovací stanice nabízí snadný a pohodlný přístup k celé řadě periferií doma i v kanceláři.
 


Sestrojen pro užitek
14,1" displej notebooku B80A nabízí naprosto dostatečnou zobrazovací plochu při zachování skvělé přenosnosti. Notebook B80A je také velmi spolehlivý – vodotěsná klávesnice jej navíc chrání při polití kapalinou až do 50 ml. Integrované LED podsvícení klávesnice značně usnadňuje práci i ve spoře osvětlených prostorách – třeba i ložnici.
 


Robustní funkce zabezpečení
Notebook B80A je vybaven integrovanou čtečkou otisků prstů a TPM zabezpečením, které chrání soubory a data před neoprávněným přístupem. Tyto funkce přitom neubírají nic z pohodlného použití a uživatelské přívětivosti.

Komplexní možnosti připojení

B80A je vybaven Intel® Wi-Fi Link 5100 adaptérem pro bezdrátové připojení a zajišťuje tak bezdrátový přístup k internetu, kdykoliv je třeba. Notebook B80A podporuje také technologii Bluetooth 2.1 EDR s vylepšenými datovými toky, s nimiž jsou data přenášena třikrát rychleji, než je tomu u standardního Bluetooth. Díky tomu je možné snáze připojovat a synchronizovat jednotlivá digitální zařízení. Kompletní řadu vstupních a výstupních portů tvoří 3 USB porty, 1 × HDMI port, 1 × eSATA port, 1 × konektor pro dokovací stanici (hot-swap) a slot Express card, které vám poskytnou komplexní možnosti pro přenos a uložení dat.
ASUS SmartLogon – Rychlé přihlášení rozpoznáním obličeje
Exkluzivní software pro rozpoznání obličeje skýtá snadný způsob pro přihlášení k systému Windows, aniž byste museli zadávat své heslo. ASUS SmartLogon snímá a analyzuje na přihlašovací obrazovce obličej majitele notebooku a při úspěšném rozpoznání jej přihlásí k systému. Díky funkci ASUS SmartLogon je nepohodlné přihlašování a zadávání hesla minulostí!

SmartLogon
 
Dlouhá výdrž baterie
Notebook B80A je vybaven softwarem pro řízení napájení ASUS Power4 Gear eXtreme, který zvyšuje výdrž baterie až o 20–30%* a poskytuje tak spolehlivý přísun energie zajišťující nepřetržitou práci po delší dobu.

Power4Gear
 
ASUS Express Gate – Přístup na internet za 8 sekund od zapnutí počítače*
Kromě jedinečných technologií a softwarových funkcí se B80A pyšní nejnovější verzí operačního systému Express Gate, který umožňuje nezvykle rychlé spuštění počítače a přístup k celé řadě běžně používaných funkcí – včetně webového prohlížeče, IM, Skype, správce fotografii, přehrávače hudby a on-line her .

ExpressGate

Centrino Logo, Core Inside, Intel, Intel Logo, Intel Core, Intel Inside, Intel Inside Logo, Intel Viiv, Intel vPro, Itanium, Itanium Inside, Pentium, Pentium Inside, Viiv Inside, vPro Inside, Xeon, and Xeon Inside are trademarks of Intel Corporation in the U.S. and other countries.
  • Veškeré technické parametry mohou být bez předchozího upozornění změněny. Přesné nabídky naleznete u svého dodavatele. Produkty nemusí být dostupné na všech trzích.
  • Barva PCB a verze přibaleného softwaru mohou být bez předchozího upozornění změněny.
  • Značky a názvy produktů uvedené v tomto textu jsou ochrannými známkami příslušných společností.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy